O nas

MASTERS MEBLE

SZANOWNI KLIENCI,

Naszą specjalnością jest produkcja mebli na wymiar, które wykonujemy w sposób kompleksowy, rozpoczynając od opracowania szczegółowego projektu aranżacji. Doskonała znajomość branży oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam proponować Państwu meble na wymiar uwzględniające konkretne oczekiwania. Jako producent mebli kuchennych, łazienkowych i biurowych wiemy, jak ważny jest nie tylko projekt wizualny, ale także funkcjonalność, szczególnie w przypadku niestandardowych pomieszczeń, więc oferujemy także lady recepcyjne oraz meble food court. Chcemy zaproponować Państwu meble na wymiar, które będą wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, aby stanowiły ozdobę każdego wnętrza i były jak najbardziej funkcjonalne. Obsługujemy Klientów z terenu miasta Warszawa oraz całego woj. Mazowieckiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, aby mogli Państwo przekonać się, co możemy zaproponować!

MEBLE NA WYMIAR

W masowej sprzedaży można znaleźć ciekawe wyposażenie domu. Jednak niektóre pomieszczenia wymagają zastosowania specjalnie dobranych rozwiązań aranżacyjnych, aby przestrzeń została zagospodarowana w optymalny sposób. Meble na wymiar tworzone przez naszą firmę są zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie było komfortowe i funkcjonalne. Bez względu na to, czy potrzebna jest kuchnia na wymiar, wyposażenie sypialni, meble do salonu, garderoba czy pojemna szafa na wymiar – chętnie zaprezentujemy projekt, który przygotujemy specjalnie na Państwa życzenie. Zapoznamy się również z Państwa pomysłami i inspiracjami. Na ich podstawie opracujemy autorski projekt, tworząc meble na wymiar zgodne z gustem oraz stylem dominującym we wnętrzu. Jako producent mebli na zamówienie dajemy możliwość wyboru koloru, formy i stylu, w jakim ma zostać wykonane wyposażenie, oferując jednocześnie swoje profesjonalne doradztwo.

Kuchnia to serce domu

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest bez wątpienia kuchnia. To w niej spędza się sporo czasu podczas dnia, przygotowując posiłki czy rozmawiając przy wspólnej kawie. Funkcjonalne urządzanie nowoczesnej kuchni może stanowić problem, szczególnie w przypadku niewielkiego metrażu. Jako producent mebli na wymiar znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb i uwarunkowań architektonicznych pomieszczenia. Projektujemy meble kuchenne na wymiar, które są funkcjonalne i wykończone w wybranym przez Państwa stylu, aby kuchnia była miejscem, w którym każdy będzie czuł się komfortowo. Produkcja mebli na wymiar to nasza specjalność, dlatego nie boimy się wyzwań i z pewnością sprostamy nawet najbardziej wyszukanym pomysłom na aranżację przestrzeni.

SPEŁNIAMY MARZENIA KLIENTÓW

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas meble na wymiar były wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Przed przystąpieniem do przygotowania projektu staramy się określić, jakie wymagania ma Klient co do wyglądu końcowego i zaproponować mu pomysły, które mogą wpisać się w jego wizję. Podejmując z nami współpracę mają Państwo szansę zrealizować swoje marzenia dotyczące wystroju mieszkania poprzez wybór koloru blatów, frontów i innych elementów mebli, tak aby były zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami. Jeżeli fascynuje Państwa konkretny styl wykończenia lub mają Państwo swoją autorską wizję, jak powinien prezentować się salon lub kuchnia, chętnie wysłuchamy pomysłów i zaproponujemy odpowiednie meble na wymiar czy to meble kuchenne, łazienkowe czy biurowe, które będą odzwierciedleniem marzeń!